farkyapmaz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

farkyapmaz

FarK yapmaz en iyi Paylaşım PorTalı

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

ARKENIN RUYASI(Bakmadan geçmeyin acaip komik)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
eFSaNeTuRk
Yeni Üye
Yeni Üye
eFSaNeTuRk

Erkek
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 10/10/08 Mesaj Sayısı : 27 Nerden : NeVSeHiR-KaPaDoKYa

ARKENIN RUYASI(Bakmadan geçmeyin acaip komik) Vide
MesajKonu: ARKENIN RUYASI(Bakmadan geçmeyin acaip komik)   ARKENIN RUYASI(Bakmadan geçmeyin acaip komik) Icon_minitimeC.tesi Ekim 11, 2008 9:08 pm

Şimdi rüyada üç arkadaşımla birlikte ölmüşüz rüya işte ne yapalım...Ahirette böyle geziyoruz.Birden arkadaşlarımı kaybettim.Birde yol yordam bilmiyorum.Nerden nereye gidiliyo falan.Ordan bi melek geçti.Sordum:
Ya benim arkadaşlarım vardı nerdeler? dedim.O da gösteriyim benimle gel dedi...Bende gittim beni bi yere götürdü odalar var ama odalar kilitli.Bi tane odayı açtı...Odada bizim ismail var.Yanındada bi kadın ama kadın iğrenç bişey böle anlatılacak bişey değil.Sordum meleğe noluyo ya dedim.O da dedi:
İsmail önceki hayatında 4 tane güvercin öldürmüş cezası bu kadınla dedi...
Kapıyı kapattık diğer odaya geçtik.Bu odayı açtı.Bi baktım yasin var.Yanındada bi kadın ama kadın öncekinden daha iğrenç çıbanlar filan var böle ıyyy.Sordum bunun cezası ne?Melek dedi:Yasin önceki hayatında 9 güvercin öldürmüş cezası bu kadınla...Ben iyice şoke oldum.Sonra diğer odaya geçtik odada oğuz var.Ama oğuzun yanında bi baktım ÇAĞLA ŞİKEL var.Sordum hayretle.Oğuz hayatında hiç güvercin öldürmemişmi dedim.O da:

Yok bunun oğuzla alakası yok...Çağla önceki hayatında 48 tane güvercin öldürmüş cezası oğuzla dedi:D

reppp Very Happy
http://www.farkyapmaz.yetkinforum.com

ARKENIN RUYASI(Bakmadan geçmeyin acaip komik)

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası